Systemy typu LED

Wyświetlacze graficzne LED

Wyświetlacze monochromatyczne są przeznaczone do wyświetlania animacji składających się zarówno z elementów graficznych, jak i tekstu.
Zastosowanie czterech poziomów jasności świecenia dla każdej diody z osobna (maksymalnie zapalona - przyciemniona - mocniej przyciemniona - zgaszona) rozszerza znacznie możliwości urządzenia. Wyświetlanie może się odbywać nie tylko przy użyciu jednego koloru, ale również za pomocą kilku odcieni tego koloru. W ten sposób uzyskuje się cienie czy też grafiki pseudo-trójwymiarowe. Całości dopełnia przyjazne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do tworzenia animacji, posiadające wiele gotowych do użycia efektów.

Reklama ma być nie tylko widoczna ale i czytelna!

Dzięki systemowi regulacji jasności maksymalnej możliwe jest wykorzystanie pełnej jasności wyświetlacza w ciągu dnia, gdy musi on "pokonać" światło słoneczne, oraz jej ograniczenie wieczorem i nocą, gdy zbyt duża jasność oślepiałaby odbiorców treści. Jasność maksymalna konfigurowana jest dla każdej godziny z osobna. Przełączanie pomiędzy zaprogramowanymi jasnościami odbywa się automatycznie.

Kompaktowa budowa, żadnych dodatkowych puszek! Produkowane przez nas urządzenia cechuje kompaktowa budowa: zasilacze i sterownik zamknięte są wewnątrz tej samej obudowy, w której znajdują się diody LED. Eliminuje to konieczność wieszania dodatkowych puszek z zasilaczami czy sterownikami. Sama obudowa to przy tym konstrukcja z aluminium i tworzywa sztucznego, o grubości zaledwie 4cm. Zastosowany rozstaw diod wynoszący 25mm jest doskonałym kompromisem pomiędzy liczbą diod na metrze kwadratowym, a ceną wyświetlacza.

Podnieś atrakcyjność swojej reklamy! Wyświetlacze standardowo wyposażone są w zegar i kalendarz. Dodatkowo, po podłączeniu czujnika termometru, możliwe jest wyświetlanie temperatury otoczenia. Te pozornie mało istotne elementy sprawiają, że reklama bardziej zwraca na siebie uwagę.

Wyposażenie wyświetlacza:

  • Oprogramowanie do tworzenia i wysyłania animacji do urządzenia.
  • Moduł do komunikacji z komputerem poprzez USB (podstawowy).
  • Moduł do komunikacji z komputerem poprzez sieć LAN (opcjonalnie).
  • Moduł do komunikacji z komputerem poprzez sieć bezprzewodową WiFi (opcjonalnie).
  • Czujnik termometru (opcjonalnie).
  • Moduł GPS do synchronizacji zegara z satelitą (opcjonalnie).
  • Moduły komunikacyjne instalowane są wewnątrz obudowy wyświetlacza w sposób umożliwiający ich łatwą wymianę. Mogą być stosowane zamiennie, tzn. tylko jeden może być w danym momencie podłączony do urządzenia.


Dostępne kolory

Uwaga!!
Wyświetlacze objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Przy produkcji wyświetlaczy współpracujemy z renomowanym producentem krajowym, który ma wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.